T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

          Detaylı Bilgi


 

Kaymakamlığımızın

Düzenlemiş Olduğu

Trafik Konulu

Ortak Akıl Platformuna

Katılımlarınızı

Bekliyoruz

Yer:Doyum Lokantısı

(Sanayi İçi)

Tarih:05/11/2014 Saat:14:00'da

 
GELİR GETİRİCİ PROJELER
 
KUMLUCA SİNEMASI 
GÖSTERİMDEKİLER




Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Tarihçe  >>   Görev yapmış Kaymakamlarımız

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Kumluca İlçemizde Görev Yapan Kaymakamlarımız.



Halil ÇIVGIN 25.11.1964-26.11.1965                   Şevket EKİNCİ 19.04.1967-12.07.1967



Saffet Kibar BEKAROĞLU                                             Hayrullah YILDIZ
             12.09.1967 - 11.08.1969                                        31.10.1969 - 19.10.1972



           Erhan TANJU                                                   Kemal ŞENYUVA
       19.12.1975 - 12.07.1976                                    22.02.1977 - 04.04.1978



 Yüksel AYHAN                                                     Yusuf ODABAŞ
    27.06.1978 - 09.07.1979                                            14.04.1981 - 06.04.1983



                                                                                    Hüsnü AKDEŞİR      
                                                                                 24.08.1988 - 30.05.1989
                                                                                 19.06.1990 - 22.08.1991



           Salih KESER                                                    Abdulhamit ERGUVAN
    22.08.1991 - 16.09.1996                                          30.09.1996 - 10.09.1999



Fethi ÖZDEMİR                                                    Ahmet KURT
   25.09.1999 - 20.05.2002                                     20.06.2002 - 08.10.2003


                     Abdullah ASLANER                                           Salih IŞIK     
                   20.10.2003 - 25.08.2008                             26.08.2008 - 26.08.2013 
  

                                            
.


Canan HANÇER BAŞTÜRK
Kaymakam